BEYLİKDÜZÜ ,34798 ,Türkiye
+ 90 212 875 31 86
destek@binavlun.com

E Ticaret Lojistiği

Yeni Nesil Lojistik

E-TİCARET VE E-TİCARET LOJİSTİĞİ

Kontrol Kulesi, Gerçek Zamanlı Verilerle İşleyen İleri Bulut-Tabanlı E-Ticaret Lojistik Teknolojileri İçin Tek Bir Komuta Merkezi Sağlar.

E-Ticaret Lojistiği Firması BİNAVLUN Nasıl Avantajlar Sunar?

2016 yılında global e-ticaret satış hacmi 2 trilyon ABD Dolarına ulaşmış durumdadır. Öte yandan, bu trendin e-ticaret platformları daha iyi, tüketicilerin yaşamları daha meşgul ve tüketiciler ısmarlama alışverişe giderek artan biçimde alışkın hale geldikçe katlanarak sürmesi bekleniyor. Bu satış hacminin önümüzdeki beş yıl içinde 4 trilyon ABD doları gibi bir rakama ulaşacağı öngörülmektedir.

BİNAVLUN, e-ticaret lojistik ortağınız olarak, gerek giden ürünlere gerekse de iadelere ilişkin depo yönetimi, envanter, ambalajlama, sevkiyat ve takip işlemlerini yürütülmesini sağlayan E-Ticaret Lojistiği hizmetleri ile bir dizi çözüm sunuyor. BİNAVLUN, esnek ve ölçeklenebilir, en az hatayla rasyonel biçimde düzenlenmiş tedarik zincirine ek olarak, her türlü müşteri soru ve taleplerinin karşılamasına yönelik olarak birinci sınıf bir müşteri hizmeti sağlıyor.

  • Tedarik zinciri yönetimi, depolama, konsolidasyon hizmetleri ve sipariş karşılama dâhil olmak üzere dünya çapında lojistik yetkinlikleri;
  • Türkiye çapında kapsamlı depolama tesisleri;
  • Esneklik ve üretkenliğin en düzeye çıkarılması ile verimliliğin artırılmasına yönelik olarak ağ ve dağıtım merkezi incelemesi ve optimizasyonu;
  • Tedarik zinciri optimizasyonuna yönelik derinlemesine pazar analizi ve
  • E-Ticaret Lojistiği konusunda birinci sınıf müşteri hizmeti sunar.

ÜRÜN STOKLAMA

Ürünleriniz depoya kabul edilir ve stoklanır.

Mal Kabul

Adrese Yerleştirme

Kalite Kontrol

ÜRÜN SİPARİŞİ

Siparişler, depoda hazırlanır ve teslim edilir.

Ürün Toplama

Paketleme

Kargolama

Teslimat

ÜRÜN İADESİ

Baştan sona tüm iade süreci yönetilir.

İade Kabulü

Ürün Durum Bildirimi

Ürün Kontrolü

Sonuçlandırma

İade Stok Yönetimi

Fiyat teklifi almak için tıklayın :>>